Meņģeles lauku un mūsu dārza ziedu sīrupi un tējas - pavasara un vasaras garša Tavā tējas krūzītē vai kā mērce pie saldējuma, deserta un pankūkām.

Kā garšo MAIJS? - izbaudi Meņģeles zaļo lauku gaiļbiksīšu ziedu tēju ar gaiļbiksīšu ziedu sīrupu :)  un kā nākamo pagaršo zilo Meņģeles ceriņu ziedu tēju ar ceriņu ziedu sīrupu! - TĀ GARŠO PAVASARIS!

Vai atceries kā garšo karstais JŪLIJS, AUGUSTS? - pēc sārtajām rozēm, zilajām lavandām un svaigajām piparmētrām ;) izbaudi mūsu ziedu tēju ar ziedu sīrupiem!


MEŅĢELES PIENOTAVA piedāvā iegādāties gardu ziedu sīrupu un ziedu tēju komplektus, kas iesaiņoti skaistā dāvanu kastītē, kas gatava dāvināšanai svētkos vai kā korporatīvā dāvana. Ziedu tējas komplektos pievienoti zīda tējas masiņi, kuros pagatavojot tēju jāieber kaltētie ziedi tīrā veidā vai kombinējot ar melno vai zaļo tēju pēc izvēles. Iesaiņojums ir drošs sūtīšanai ar kurjeru vai pakomātu ( stikla burciņas tiks pasargātas kastītē ar pildošo eko granulu materiālu).

CENA par komplektu
dāvanu kastītē
- 10,00 €/gab.

Izvēlies savu garšu ;)


ROŽLAPIŅU sīrups un ROŽLAPIŅU tēja

Komplektā: rožlapiņu sīrups, kaltēti rozes ziedi tējai un 5.gab. zīda tējas maisiņi.
Sastāvs: rožlapiņu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.

SVARS NETTO: 145 g.

ROŽLAPIŅU / GAIĻBIKSĪŠU ziedu sīrups

Sastāvs: rožlapiņu izvilkums, gaiļbiksīšu ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. 
LAVANDAS ziedu sīrups un LAVANDAS ziedu tēja

Komplektā: lavandas ziedu sīrups, kaltēti lavandas ziedi tējai un 5.gab. zīda tējas maisiņi.
Sastāvs: lavandas ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.

SVARS NETTO: 145 g. 
LAVANDAS ziedu / ROŽLAPIŅU sīrups

Sastāvs: lavandas ziedu izvilkums, rožlapiņu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. 
LAVANDAS ziedu / GAIĻBIKSĪŠU ziedu sīrups

Sastāvs: lavandas ziedu izvilkums, gaiļbiksīšu ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. 
CERIŅU ziedu sīrups un CERIŅU ziedu tēja

Komplektā: ceriņu ziedu sīrups, kaltētas ceriņu ziedlapiņas tējai un 5.gab. zīda tējas maisiņi.
Sastāvs: ceriņu ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.

SVARS NETTO: 145 g. 
CERIŅU ziedu / GAIĻBIKSĪŠU ziedu sīrups

Sastāvs: ceriņu ziedu izvilkums, gaiļbiksīšu ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. 
CERIŅU ziedu / LAVANDAS ziedu sīrups

Sastāvs: ceriņu ziedu izvilkums, lavandas ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. 
CERIŅU ziedu / ROŽLAPIŅU sīrups

Sastāvs: ceriņu ziedu izvilkums, rožlapiņu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. 
PIPARMĒTRU sīrups un PIPARMĒTRU lapiņu tēja

Komplektā: piparmētru sīrups, kaltētas piparmētru lapiņas tējai un 5.gab. zīda tējas maisiņi.
Sastāvs: piparmētru izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.

SVARS NETTO: 145 g. 
PIPARMĒTRU / LAVANDAS ziedu sīrups

Sastāvs: piparmētru izvilkums, lavandas ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. PIPARMĒTRU / GAIĻBIKSĪŠU ziedu sīrups

Sastāvs: piparmētru izvilkums, gaiļbiksīšu ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g. PIPARMĒTRU / ROŽLAPIŅU sīrups

Sastāvs: piparmētru izvilkums, rožlapiņu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g.
PIPARMĒTRU  / CERIŅU ziedu sīrups

Sastāvs: piparmētru izvilkums, ceriņu ziedu izvilkums, cukurs, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts, hidrogenēta saulespuķu eļļa), sāls.
SVARS NETTO: 280 g.Visiem ziedu sīrupiem:

DERĪGUMA TERMIŅŠ: 24 mēneši. Uzglabāt: Istabas temperatūrā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī, izlietot 7 dienu laikā.
Ražotājs: MEŅĢELES PIENOTAVA / SIA CIMO /  40003751518

PVD atļaujas numurs: 085326
Cenas norādītas ar PVN 21%


MEŅĢELES PIENOTAVA piedāvā iegādāties mūsu dārza spilgti oranžo plūmju ievārījuma un pikanto sarkano plūmju / čili čatnija komplektus, kas iesaiņoti skaistā dāvanu kastītē - gatavi nolikšanai zem eglītes, dāvināšanai svētkos vai kā korporatīvā dāvana.


Iesaiņojums ir drošs sūtīšanai ( stikla burciņas tiks pasargātas kastītē ar pildošo eko granulu materiālu).Spilgti oranžais plūmju ievārījums - gatavots no mūsu dārzā novāktām dzeltenajām un oranžajām plūmēm. Aromātisks un saldi skābs ievārījums būs lielisks gan kā mērce desertam, pankūkām vai vienkārši uz tostermaizes ;)

Pikantais sarkano plūmju / čili čatnijs - gatavots no mūsu dārzā novāktām sarkanajām plūmēm. Pikanta piedeva pie steika vai putna gaļas, kā arī vienkārši uz tostermaizes vai cepot siermaizītes. Var izmantot kā gatavu marinādi šašlikam un vistai.

CENA par komplektu
dāvanu kastītē
- 10,00 €/gab.


PLŪMJU / ČILI čatnijs un PLŪMJU ievārījums

Čatnija sastāvs: plūmes, sīpoli, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts,
hidrogenēta saulespuķu eļļa), čili, rapšu eļļa, sinepju sēklas, sāls.
Ievārījuma sastāvs:plūmes, cukurs, ūdens, vaniļas aromatizētājs, sāls

SVARS NETTO: 280 g.
PLŪMJU / ČILI čatnijs ( 2. gab)

Sastāvs: plūmes, sīpoli, ievārījuma cukurs (pektīns, citronskābe, kālija sorbāts,
hidrogenēta saulespuķu eļļa), čili, rapšu eļļa, sinepju sēklas, sāls.

SVARS NETTO: 280 g.
PLŪMJU ievārījums ( 2. gab)

Sastāvs:plūmes, cukurs, ūdens, vaniļas aromatizētājs, sāls
SVARS NETTO: 280 g.
SVIESTA BECIŅAS + DILLES / SALVIJA + ROZĀ PIPARI - garšaugu sāls komplekts

Sviesta beciņu + diļļu sāls maisījuma sastāvs: rupjā jūras sāls, sviesta beciņas, dilles.
Salvijas + rozā piparu sāls maisījuma sastāvs: rupjā jūras sāls, salvija, rozā pipari.
SVARS NETTO: 200 g.Ievārījumam un čatnijam:

DERĪGUMA TERMIŅŠ: 24 mēneši. Uzglabāt: Istabas temperatūrā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī, izlietot 60 dienu laikā.

Garšaugu sāls:

DERĪGUMA TERMIŅŠ: 24 mēneši. Uzglabāt: Istabas temperatūrā. Pēc atvēršanas uzglabāt istabas temperatūrā, aizvērtā iepakojumā.


Omniva Latvija - Home | Facebook PIEGĀDES iespējas:

Omniva pakomāti Latvijas teritorijā  - 5,00 €