PRIVĀTUMA POLITIKA

Mājas lapa www.mengelespienotava.lv ir SIA CIMO īpašums un ir aizsargāta ar autortiesībām.
Mājas lapas lietošanas noteikumi ir saistoši ikvienam tās apmeklētājam – gan vienkāršam interesentam, gan SIA CIMO klientam vai sadarbības partnerim.
Visas lapas detaļas: teksti , fotogrāfijas, grafikas, logo  un programmatūras kodi -  ir SIA CIMO vai tās klientu vai sadarbības partneru īpašums un autortiesību objekts.

Jebkura oriģinālmateriālu kopēšana no www.mengelespienotava.lv lapas, komerciālos vai nekomerciālos nolūkos, pieļaujama tikai, saskaņojot to ar SIA CIMO vadību, kā arī pievienojot atbilstošas atsauces un logo.
Ja vēlaties izmantot www.mengelespienotava.lv lapā publicētos materiālus, lūdzu, informējiet  SIA CIMO vadību pa e-pastu [email protected]

SIA CIMO ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas www.mengelespienotava.lv lapā , PRIVĀTUMA POLITIKA sadaļā.

Šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no saziņas, jaunumu saņemšanas un pasūtījuma formām.
Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Vairāk